chinook هم مدافعان حرم شهدای مدافع حرم همسر مدافع حرم

chinook هم: مدافعان حرم شهدای مدافع حرم همسر مدافع حرم همسر شهید مدافع حرم

گت بلاگز سیاسی آقای روحانی! دستی به روی کابینه خود بکشید

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزرای دولت یازدهم همه با هم یک دست و همدل نبودند از روحانی خواست که دستی بر سر کابینه دولت بکشد و کسانی را به همکاری با دولت دعو

آقای روحانی! دستی به روی کابینه خود بکشید

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ فرج الله رجبی در نطق میان دستور مجلس با آ رزوی سلامتی جهت مقام معظم رهبری و استمرار نعمت امنیت جهت مردم کشور عزیزمان ایران گفت: مردم کشور عزیزمان ایران در روز 29 اردیبهشت نمونه کاملی از احساس مسئولیت و درک شرایط زمانی و حساسیت های منطقه ای و جهانی را به ظهور رساندند و با حضور در پای صندوق های رأی یک بار دیگر گام بلندی را درجهت ارتقای جمهوری اسلامی و امنیت ملی برداشتند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با تبریک به گزینش مجدد روحانی به عنوان مدیر دولت دوازدهم بیان داشت: حضور بی نظیر مردم در پای صندوق های رأی یک دستاورد بزرگ است و باید آن را به نکویی پاس داشت.

عبارات مهم : ایران

نماینده مردم شیراز با اظهار تأسف از بعضی اظهارها مبنی بر تخلفات صورت گرفته در حین انتخابات گفت: آنها بدون توجه به منافع ملی تلاش کردند در جهت منافع جناح خود قدم بردارند.
رجبی افزود: ملت روح متعالی و شکوهمندی است که بر اساس فطرت خداجوی خود خواسته ها و مطالبات دیگری هم دارند و شما هم پیگیری خود را جهت این خواسته ها اعلام کرده اید و حالا این گوی و این میدان.
وی ادامه داد: آقای مدیر جمهور کسانی هم که به شما رأی ندادند از جنس ما و پاره تن ما و کشور عزیزمان ایران هستند و ما آمده ایم که مخالفان ما هم بتوانند حرف خود را بزنند چنانچه ما مخالف عدم شنیدن صدای مخالفین هستیم.
نماینده مردم شیراز گفت: وزرای دولت یازدهم همه با هم یک دست و همدل نبودند از روحانی خواست که دستی بر سر کابینه دولت بکشد و کسانی را به همکاری با دولت دعوت کند که توانایی و شایستگی مورد نیاز را داشته باشد.
وی با بیان اینکه دولت روحانی در برجام و FATFتنها بوده اظهار داشت: بررسی کنید که چند نفر از وزیران شما از دستاوردهای این چنینی حمایت آشکار کردند و چند نفر راه عافیت طلبی را گزینش کردند.
عضو کمیسیون عمران با بیان اینکه تیم رسانه ای روحانی به غیر از دو ماه اخیر در چند سال گذشته کم تحرک بوده هست، اظهار داشت: اگر در طی سال های گذشته هم این چنین فعالیت می کردند مردم می دانستند که طی چهار سال گذشته چه اقداماتی انجام داده است.
وی با تأکید بر اینکه تیم رسانه ای روحانی تازه از خواب اصحاب کهف بیدار شده است بود، خاطرنشان کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب هم به کرات فرموده اند پرسشها اساسی مردم مسئله اقتصادی، بیکاری، اشتغال و رونق اقتصادی است و رونق سرمایه گذاری خارجی کلید این مسئله است ولی جذب سرمایه گذاری نیازمند بازنویسی آیین نامه ها است.
رجبی در ادامه به پرسشها توسعه استانی پرداخت و گفت: بااهمیت ترین اولویت توسعه استان فارس و شهر شیراز عوض کردن و تعریض مدیران ناکارآمد در کلیه سطوح مدیریتی استان است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | شیراز | عمران | کمیسیون | دولت روحانی | رجبی | نماینده مردم شیراز | دولت یازدهم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog